USD: 3,5633  EURO: 3,9936 Koszyk     
 
  Menu
 
 
  Szukaj produktu
 
 
 
Anteny
Anteny dla pasma 380 - 430 MHz (UHF TETRA)
Anteny dla pasma 440 - 480 MHz (UHF TETRA)
Anteny dla pasma 450 MHz (CDMA) Orange
Anteny dla pasma 800 MHz
Anteny dla pasma 800 MHz LTE
Anteny dla pasma 900 MHz (GSM, Aero2)
Anteny dla pasma 1800 MHz LTE (Play / Orange / T-Mobile / Plus)
Anteny dla pasma 1900-2160 MHz (UMTS)
Anteny dla pasma 1920-2170 MHz LTE (Orange)
Anteny do modemów Play/Orange/T-Mobile/Plus
Anteny dla pasma 2.1 - 2.35 GHz
Anteny dla pasma 2.4 GHz
Anteny dla pasma 2.4 GHz - MIMO
Anteny dla pasma 2.5 - 2.7 GHz
Anteny dla pasma 2.6 GHz (2600 MHz) LTE
Anteny dla pasma 2.7 - 2.9 GHz
Anteny dla pasma 2.9 - 3.2 GHz
Anteny dla pasma 3.5 GHz (WiMAX)
Anteny dla pasma 3.7 GHz (WiMAX)
Anteny dla pasma 5 GHz
Anteny dla pasma 5 GHz - MIMO
Anteny dla pasma 5 GHz - MIMO 3x3
Anteny dla pasma 6 GHz
Anteny dla pasma 10 GHz - MIMO
Precyzyjne uchwyty antenowe
Urządzenia bezprzewodowe
Urządzenia aktywne dla 2.4 GHz
Urządzenia aktywne dla 3.5 GHz (WiMAX)
Urządzenia aktywne dla 5 GHz
Urządzenia aktywne dla GSM/UMTS/HSDPA
Mosty radiowe 5 GHz / MIMO
Zestawy klienckie
Karty miniPCI
Routerboard
Radiolinie 6-110 GHz
Akcesoria WLAN
Złącza koncentryczne
Przejścia i konektory
Konektory do modemów UMTS/GSM
Narzędzia
Uchwyty, obejmy, mocowania
Opaski zaciskowe
Opaski zaciskowe - Narzędzia
Nakrętki stal nierdzewna
Skrzynki instalacyjne
Zasilacze
Sieci LAN
Switche
 Moduły do switchy
Testery okablowania
Złącza
Narzędzia
Zabezpieczenia przepięciowe
Szafy 19 cali
Zasilanie PoE
Monitoring IP (SkyControl)
Adaptery sieciowe (PowerLAN)
Konwertery, transceivery
Konwertery, transceivery
VoIP
Centrale i telefony VoIP
Kamery IP
Kamery HD IP, monitoring
Uchwyty kamer UBNT/Airvision
Okablowanie
Patchcordy indoor
Patchcordy outdoor PE
Przyłącza antenowe dla 2.4 GHz
Przyłącza antenowe dla 5 GHz
Przyłącza UMTS/LTE antena N - modem
Przyłącza UMTS/LTE antena TNC - modem
Skrętka UTP/FTP kat.5,6,7
Kable koncentryczne 50 Ohm
Układy zasilania awaryjnego
Akumulatory
Zasilacze UPS
Układy zasilania alternatywnego
Turbiny wiatrowe
Panele fotowoltaiczne
 
  Wybrane artykuły
 
 
#21442#20832
 
  Partnerzy
 
 
  Biuletyn
 
By zamówić biuletyn nowości podaj swój email:
 
 
 
  Szybki kontakt
 
Dział Handlowy:
fax: +48 (77) 544 9333
gg: 4434582
 
 Bestpartner » Katalog produktów » SFP 1x 100 Mbps LC MM, 2 km ATM LM38... Następny produkt w tej kategorii
 
Cena netto: 77.10 pln / szt.   Stawka VAT: 23%.   
 

GBIC 1x 1000 Mbps SC MM, 550 m. TTG7685-3F

Untitled Document


Parametry techniczne:

Port 1x 1000 Mbps SC MM
Długość fali TX 850 nm
Długość fali RX 850 nm
Zasięg portu 550 m
Okablowanie portu 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125
Typ modułu GBIC
Okres gwarancji 1 rok
 
 
Cena netto: 77.10 pln / szt.   Stawka VAT: 23%.   
 

Moduły SFP SM i MM
#20809   SFP 1x 100 Mbps LC MM, 2 km ATM LM38-A3S-TI-N 152.00 pln
#20810   SFP 1x 1000 Mbps LC MM, 550 m TTP8685-3F 70.00 pln
#20815   SFP 1x 1000 Mbps LC SM, 120 km TTP865D100-3F 963.00 pln
#20811   SFP 1x 1000 Mbps LC SM, 15 km TTP8631-3F 96.00 pln
#20812   SFP 1x 1000 Mbps LC SM, 40 km TTP863D4-3F 481.00 pln
#20813   SFP 1x 1000 Mbps LC SM, 40 km TTP865D8-3F 507.00 pln
#20814   SFP 1x 1000 Mbps LC SM, 80 km TTP865D8-3F 507.00 pln
Moduły SFP WDM
#20816   SFP 1x 1000 Mbps LC SM, 10 km, WDM LS38-C3S-TC-N-B3 390.00 pln
#20817   SFP 1x 1000 Mbps LC SM, 10 km, WDM LS48-C3S-TC-N-B5 724.00 pln
#20818   SFP 1x 1000 Mbps LC SM, 10 km, WDM TTP4631-3LF 188.00 pln
#20819   SFP 1x 1000 Mbps LC SM, 10 km, WDM TTP465D1-3LF 365.00 pln
#20820   SFP 1x 1000 Mbps LC SM, 40 km, WDM LS38-C3L-TC-N-B3 891.00 pln
#20821   SFP 1x 1000 Mbps LC SM, 40 km, WDM LS48-C3L-TC-N-B5 946.00 pln
#20822   SFP 1x 1000 Mbps LC SM, 40 km, WDM TTP463D4-3LF 431.00 pln
#20823   SFP 1x 1000 Mbps LC SM, 40 km, WDM TTP465D4-3LF 431.00 pln
#20824   SFP 1x 1000 Mbps SC SM, 10 km, WDM TTP465D1-3F 364.00 pln
Moduły GBIC
#20825   GBIC 1x 1000 Mbps SC MM, 550 m. TTG7685-3F 77.10 pln
#20826   GBIC 1x 1000 Mbps SC SM, 10 km, WDM. LS35-CAS-TC-N-B3 390.00 pln
#20827   GBIC 1x 1000 Mbps SC SM, 10 km, WDM. LS45-CAS-TC-N-B5 724.00 pln
#20828   GBIC 1x 1000 Mbps SC SM, 15 km. TTG7631-3F 92.20 pln
#20829   GBIC 1x 1000 Mbps SC SM, 20 km, WDM LS35-CAM-TC-N-B3 417.00 pln
#20830   GBIC 1x 1000 Mbps SC SM, 20 km, WDM LS45-CAM-TC-N-B5 835.00 pln
#20831   GBIC 1x 1000 Mbps SC SM, 70 km, CWDM LS45-CAL-TC-Nxx 946.00 pln
(N - nowość w ofercie)
 
© BEST PARTNER Wszelkie prawa zastrzeżone | Webmaster