USD: 3,3994  EURO: 3,9662 Koszyk     
 
  Menu
 
 
  Szukaj produktu
 
 
 
Anteny
Anteny dla pasma 380 - 430 MHz (UHF TETRA)
Anteny dla pasma 440 - 480 MHz (UHF TETRA)
Anteny dla pasma 450 MHz (CDMA) Orange
Anteny dla pasma 800 MHz
Anteny dla pasma 800 MHz LTE
Anteny dla pasma 900 MHz (GSM, Aero2)
Anteny dla pasma 1800 MHz LTE (Play / Orange / T-Mobile / Plus)
Anteny dla pasma 1900-2160 MHz (UMTS)
Anteny dla pasma 1920-2170 MHz LTE (Orange)
Anteny do modemów Play/Orange/T-Mobile/Plus
Anteny dla pasma 2.1 - 2.35 GHz
Anteny dla pasma 2.4 GHz
Anteny dla pasma 2.4 GHz - MIMO
Anteny dla pasma 2.5 - 2.7 GHz
Anteny dla pasma 2.6 GHz (2600 MHz) LTE
Anteny dla pasma 2.7 - 2.9 GHz
Anteny dla pasma 2.9 - 3.2 GHz
Anteny dla pasma 3.5 GHz (WiMAX)
Anteny dla pasma 3.7 GHz (WiMAX)
Anteny dla pasma 5 GHz
Anteny dla pasma 5 GHz - MIMO
Anteny dla pasma 5 GHz - MIMO 3x3
Anteny dla pasma 6 GHz
Anteny dla pasma 10 GHz - MIMO
Precyzyjne uchwyty antenowe
Urządzenia bezprzewodowe
Urządzenia aktywne dla 2.4 GHz
Urządzenia aktywne dla 3.5 GHz (WiMAX)
Urządzenia aktywne dla 5 GHz
Urządzenia aktywne dla GSM/UMTS/HSDPA
Mosty radiowe 5 GHz / MIMO
Zestawy klienckie
Karty miniPCI
Routerboard
Radiolinie 6-110 GHz
Akcesoria WLAN
Złącza koncentryczne
Przejścia i konektory
Konektory do modemów UMTS/GSM
Narzędzia
Uchwyty, obejmy, mocowania
Opaski zaciskowe
Opaski zaciskowe - Narzędzia
Nakrętki stal nierdzewna
Skrzynki instalacyjne
Zasilacze
Sieci LAN
 Switche
Moduły do switchy
Testery okablowania
Złącza
Narzędzia
Zabezpieczenia przepięciowe
Szafy 19 cali
Zasilanie PoE
Monitoring IP (SkyControl)
Adaptery sieciowe (PowerLAN)
Konwertery, transceivery
Konwertery, transceivery
VoIP
Centrale i telefony VoIP
Kamery IP
Kamery HD IP, monitoring
Uchwyty kamer UBNT/Airvision
Okablowanie
Patchcordy indoor
Patchcordy outdoor PE
Przyłącza antenowe dla 2.4 GHz
Przyłącza antenowe dla 5 GHz
Przyłącza UMTS/LTE antena N - modem
Przyłącza UMTS/LTE antena TNC - modem
Skrętka UTP/FTP kat.5,6,7
Kable koncentryczne 50 Ohm
Układy zasilania awaryjnego
Akumulatory
Zasilacze UPS
Układy zasilania alternatywnego
Turbiny wiatrowe
Panele fotowoltaiczne
 
  Wybrane artykuły
 
 
#21447#20813
 
  Partnerzy
 
 
  Biuletyn
 
By zamówić biuletyn nowości podaj swój email:
 
 
 
  Szybki kontakt
 
Dział Handlowy:
fax: +48 (77) 544 9333
gg: 4434582
 
 Bestpartner
 
Cena netto: 534.90 pln / szt.   Stawka VAT: 23%.   
 

TL-SG3216 Switch zarządzalny, 16x LAN 101001000 Gigabit, 2x Mini-GBIC SFP COMBO, LAYER 2

Untitled Document


CECHY SPRZĘTOWE
Standardy i protokoły IEEE 802.3i,IEEE 802.3u,IEEE 802.3ab,IEEE802.3z,
IEEE 802.3ad,IEEE 802.3x,IEEE 802.1d,IEEE 802.1s,
IEEE 802.1w,IEEE 802.1q,IEEE 802.1x,IEEE 802.1p
Porty 16 portów RJ45 10/100/1000Mb/s
Automatyczna negocjacja szybkości połączeń i automatyczne krosowanie (Auto-MDI/MDIX)
2 porty Combo SFP 100/1000Mb/s*
1 port konsoli
Okablowanie sieciowe 10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: Kabel UTP kat. 5, 5e lub wyższy
do 100m
100BASE-FX:MMF,SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
Wymiary (S x G x W) 440*220*44 mm (17,3*8,7*1,7 cali)
Zasilanie 100~240VAC, 50/60Hz
WYDAJNOŚĆ
Przepustowość 32Gb/s
Tablica adresów MAC 8k
Bufor pakietów 512KB
Szybkość przekierowań pakietów 23,8Mp/s
Jumbo Frame 10240B
FUNKCJE OPROGRAMOWNIA
Funkcja Quality of Service Priorytetowanie ruchu CoS/DSCP w oparciu o standard IEEE 802.1p
4 kolejki
Ustalenie kolejki priorytetów: SP, WRR, SP+WRR
Limotowanie transmisji w zależności od portu, przepłytu danych
Voice VLAN
Cechy przełącznika warstwy 2 IGMP Snooping V1/V2/V3
Obsługa protokołu LACP (zgodnie ze standardem 802.3ad (do o grup,
8 portów na grupę)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
Filtrowanie/ochrona BPDU
TC/Root Protect
Wykrywanie pętli zwrotnych
Kontrola przepływu danych (802.3x)
Sieci VLAN Wsparcie standardu IEEE802.1Q, do 4K grup VLAN oraz 4K identyfikatorów VLAN
Port/ MAC/Protocol-based VLAN
GARP/GVRP
Listy kontroli dostępu Filtrowanie pakietów oparte o źródłowe i docelowe adresy MAC (L2~L4)
Adres MAC, adres IP, porty TCP/UDP, standard 802.1p,
DSCP, VLAN ID
Time Range Based
Bezpieczeństwo transmisji Wiązanie IP-MAC-Port-VID
Uwierzytelnianie oparte o standard IEEE 802.1X (w zależności od portu, adresu MAC), Radius, Guest VLAN
Ochrona przed atakami DoS
Dynamiczna ochrona przed atakami ARP (DAI)
SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Zabezpieczenia portów
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Zarządzanie Interfejs przeglądarki internetowej GUI, interfejs linii poleceń CLI
SNMP v1/v2c/v3, zgodne z publicznymi i prywatnymi bibliotekami MIB TP-LINK
Technologia Green TP-LINK
RMON (1, 2, 3, 9 group)
Klient DHCP/BOOTP, DHCP Snooping, DHCP Option82
Monitorowanie CPU
Port Mirroring
Synchronizacja czasu SNTP
Zintegrowany protokół NDP/NTDP
Aktualizacja firmwaru: poprzez protokół TFTP oraz przeglądarkę internetową
Diagnostyka: test VCT
Logi systemu, publiczne biblioteki MIB
INNE
Certyfikaty CE, FCC
Zawartość opakowania Przełącznik;
Kabel zasilający;
Skrócona instrukcja obsługi;
Płyta CD;
Elementy montażowe;
Gumowe podstawki
Wymagania systemowe Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0C~40C (32F~104F);
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40C~70C (-40F~158F)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

          

 

 
Cena netto: 534.90 pln / szt.   Stawka VAT: 23%.   
 

Switche niezarządzalne
#21459   TL-SF1005D Przełącznik typu desktop, 5 portów 10100Mbs23.75 pln
#21461   TL-SF1008D Przełącznik typu desktop, 8 portów 10100Mbs28.42 pln
#21464   TL-SF1016D Przełącznik do montażu w szafie, 16 portów 10100M...80.40 pln
#21467   TL-SF1016DS Przełącznik, 16 portów 10100Mbs110.21 pln
#21460   TL-SG1005D Przełącznik typu desktop, 5 portów Gb 64.24 pln
#21463   TL-SG1008 Przełącznik, 8 portów Gb141.48 pln
#21462   TL-SG1008D Przełącznik typu desktop, 8 portów Gb 93.25 pln
#21465   TL-SG1016 Przełącznik, 16 portów Gb320.93 pln
#21466   TL-SG1016D Przełącznik, 16 portów Gb299.75 pln
#21468   TL-SG1024 Przełącznik, 24 porty Gb387.60 pln
#21469   TL-SG1024D Przełącznik typu desktopdo montażu w szafie, 24 p...362.14 pln
Switche zarządzalne
#21457   TL-SG3210 Switch zarządzalny, 8x LAN 101001000 Gigabit, 2x M...339.60 pln
#21458   TL-SG3216 Switch zarządzalny, 16x LAN 101001000 Gigabit, 2x ...534.90 pln
#20760   TL-SL2218WEB Switch inteligentny TP-Link, 16x 10100 RJ-45, 1...234.15 pln
#20761   TL-SL2428WEB Switch inteligentny TP-Link, 24x 10100 RJ-45, 2...375.07 pln
#20762   TL-SL2452WEB Switch inteligentny TP-Link 48x 10100 RJ-45, ...574.80 pln
#20763   TL-SL3428 Switch zarządzalny TP-Link, 24x 10100 RJ-45, 2x 10...531.60 pln
#20764   TL-SL3452 Switch zarządzalny TP-Link, 48x 10100 RJ-45, 2x 10...768.35 pln
#21360   TL-SL5428E switch rack zarz. TP-LINK 24xFE, 4xGESFP, 19"713.16 pln
Routery
#20135   RP-IP509 Router szerokopasmowy.107.00 pln
#20079   RP-SR634 Router szerokopasmowy z dwoma portami WAN.371.00 pln
Karty sieciowe
#20035   RP-1624WK Karta sieciowa Fast Ethernet15.60 pln
#20136   RP-3200R Gigabitowa karta sieciowa.42.50 pln
(N - nowość w ofercie)
 
© BEST PARTNER Wszelkie prawa zastrzeżone | Webmaster