USD: 3,6435  EURO: 4,0588 Koszyk     
 
  Menu
 
 
  Szukaj produktu
 
 
 
  Wybrane artykuły
 
 
#20022#20762
 
  Partnerzy
 
 
  Biuletyn
 
By zamówić biuletyn nowości podaj swój email:
 
 
 
  Szybki kontakt
 
Dział Handlowy:
fax: +48 (77) 544 9333
gg: 4434582
 
 Bestpartner
 
Cena netto: 339.60 pln / szt.   Stawka VAT: 23%.   
 

TL-SG3210 Switch zarządzalny, 8x LAN 101001000 Gigabit, 2x Mini-GBIC SFP COMBO, LAYER 2

Untitled Document



CECHY SPRZĘTOWE
Porty 8 porty RJ45 10/100/1000Mb/s
Automatyczna negocjacja szybkości połączeń i automatyczne krosowanie (Auto-MDI/MDIX)
2 porty SFP 1000Mb/s
1 port konsoli
Okablowanie sieciowe 10BASE-T: Kabel UTP kat. 3, 4 lub 5 (do 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: Kabel UTP kat. 5, 5e lub 6 (do 100m)
1000BASE-X: MMF, SMF
Wymiary (S x G x W) 294*180*44 mm (11,7*7,1*1,7 cali)
Zasilanie 100~240VAC, 50/60Hz
WYDAJNOŚĆ
Przepustowość 20Gb/s
Tablica adresów MAC MAC 8k
Bufor pakietów 512KB
Szybkość przekierowań pakietów 1.49Mpps
Jumbo Frame 10240 B
FUNKCJE OPROGRAMOWNIA
Funkcja Quality of Service Priorytetowanie ruchu CoS/DSCP w oparciu o standard IEEE 802.1p
4 kolejki
Ustalenie kolejki priorytetów: SP, WRR, SP+WRR
Limotowanie transmisji w zależności od portu, przepłytu danych
Voice VLAN
Cechy przełącznika warstwy 2 IGMP Snooping V1/V2/V3
Obsługa protokołu LACP (zgodnie ze standardem 802.3ad (do o grup, 8 portów na grupę)
Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
Port isolation
Filtrowanie/ochrona BPDU
TC/Root Protect
Wykrywanie pętli zwrotnych
Kontrola przepływu danych (802.3x)
Sieci VLAN Wsparcie standardu IEEE802.1Q, do 4K grup VLAN oraz 4K identyfikatorów VLAN
Port/ MAC/Protocol-based VLAN
GARP/GVRP
Konfiguracja opcji zarządzania VLAN
Listy kontroli dostępu Filtrowanie pakietów L2~L4 oparte o źródłowe i docelowe adresy MAC , IP, porty TCP/UDP, 802.1p, DSCP, protokół i identyfikatory VLAN;
Time Range Based
Bezpieczeństwo transmisji Wiązanie IP-MAC-Port-VID
Uwierzytelnianie oparte o standard IEEE 802.1X (w zależności od portu, adresu MAC), Radius, Guest VLAN
Ochrona przed atakami DoS
Dynamiczna ochrona przed atakami ARP (DAI)
SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Zabezpieczenia portów
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Zarządzanie Interfejs przeglądarki internetowej GUI, interfejs linii poleceń CLI
SNMP v1/v2c/v3, zgodne z publicznymi i prywatnymi bibliotekami MIB TP-LINK
RMON (1, 2, 3, 9 group)
Klient DHCP/BOOTP, DHCP Snooping, DHCP Option82
Monitorowanie CPU
Port Mirroring
Synchronizacja czasu: SNTP
Zintegrowany protokół NDP/NTDP
Aktualizacja firmwaru: poprzez protokół TFTP oraz przeglądarkę internetową
Diagnostyka: test VCT
Logi systemu, publiczne biblioteki MIB
INNE
Certyfikaty bezpieczeństwa CE, FCC
Zawartość opakowania Przełącznik, kabel zasilający, skrócona instrukcja obsługi, płyta CD, elementy montażowe, gumowe podstawki
Wymagania systemowe Microsoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ or Windows 7, MAC® OS, NetWare®, UNIX® or Linux.
Środowisko pracy Dopuszczalna temperatura pracy: 0C~40C (32F~104F);
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40C~70C (-40F~158F)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90%, niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90%, niekondensująca

          

 

 
Cena netto: 339.60 pln / szt.   Stawka VAT: 23%.   
 

Switche niezarządzalne
#21459   TL-SF1005D Przełącznik typu desktop, 5 portów 10100Mbs23.75 pln
#21461   TL-SF1008D Przełącznik typu desktop, 8 portów 10100Mbs28.42 pln
#21464   TL-SF1016D Przełącznik do montażu w szafie, 16 portów 10100M...80.40 pln
#21467   TL-SF1016DS Przełącznik, 16 portów 10100Mbs110.21 pln
#21460   TL-SG1005D Przełącznik typu desktop, 5 portów Gb 64.24 pln
#21463   TL-SG1008 Przełącznik, 8 portów Gb141.48 pln
#21462   TL-SG1008D Przełącznik typu desktop, 8 portów Gb 93.25 pln
#21465   TL-SG1016 Przełącznik, 16 portów Gb320.93 pln
#21466   TL-SG1016D Przełącznik, 16 portów Gb299.75 pln
#21468   TL-SG1024 Przełącznik, 24 porty Gb387.60 pln
#21469   TL-SG1024D Przełącznik typu desktopdo montażu w szafie, 24 p...362.14 pln
Switche zarządzalne
#21457   TL-SG3210 Switch zarządzalny, 8x LAN 101001000 Gigabit, 2x M...339.60 pln
#21458   TL-SG3216 Switch zarządzalny, 16x LAN 101001000 Gigabit, 2x ...534.90 pln
#20760   TL-SL2218WEB Switch inteligentny TP-Link, 16x 10100 RJ-45, 1...234.15 pln
#20761   TL-SL2428WEB Switch inteligentny TP-Link, 24x 10100 RJ-45, 2...375.07 pln
#20762   TL-SL2452WEB Switch inteligentny TP-Link 48x 10100 RJ-45, ...574.80 pln
#20763   TL-SL3428 Switch zarządzalny TP-Link, 24x 10100 RJ-45, 2x 10...531.60 pln
#20764   TL-SL3452 Switch zarządzalny TP-Link, 48x 10100 RJ-45, 2x 10...768.35 pln
#21360   TL-SL5428E switch rack zarz. TP-LINK 24xFE, 4xGESFP, 19"713.16 pln
Routery
#20135   RP-IP509 Router szerokopasmowy.107.00 pln
#20079   RP-SR634 Router szerokopasmowy z dwoma portami WAN.371.00 pln
Karty sieciowe
#20035   RP-1624WK Karta sieciowa Fast Ethernet15.60 pln
#20136   RP-3200R Gigabitowa karta sieciowa.42.50 pln
(N - nowość w ofercie)
 
© BEST PARTNER Wszelkie prawa zastrzeżone | Webmaster